Amacımız nedir?

Firmamızı uluslararası boyutta, kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabet edilebilir şekilde ürünler üretebilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli gelişen bir sanayi kuruluşu haline getirmektir.

Hakkımızda

FTK Ambalaj 1991 yılında kurulmuştur ve ambalaj sektörünün lider firmalarından biri olarak ticari hayatına devam etmektedir. Üretimine alçak yoğunluklu polietilen filmler çekerek başlamış, ilerleyen yıllarda ürün çeşitliliğini arttırmıştır. Ülkemizde üretilmeyen tek katlı ve çok katlı filmleri ithal ederek ticari faaliyetlerini de geliştirmiştir. 2005 yılında PVC body sleev için film üretmeye başlamıştır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, baskı bölümünü geliştirerek rota gravür, flekso ve letherpress baskı teknikleri ile yapışkanlı etiket, sarmal etiket tarzındaki ürünleri ve body sleeve uygulamasını da hizmet çeşitleri arasına eklemiştir.

Misyon

Kurulduğu günden bu yana ‘’kalite’’ odaklı çalışan firmamızda, misyonumuz kalitenin kontrolü yerine kaliteyi üretmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet çerçevesinde; çözüm odaklı çalışmaları ve müşteri memnuniyeti önceliği ile pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Vizyon

Ambalaj ve Etiket sektöründeki yeniliklerin öncüsü uluslararası bir firma olmak.

FTK Etiket ve Ambalaj

Ftk Etiket

FTK Etiket ve Ambalaj

Ftk Etiket

FTK Etiket ve Ambalaj

FTK Etiket

FTK Etiket ve Ambalaj
Bizimle çalışmak ister misiniz?
Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

FTK Etiket & Ambalaj

Fabrika Akçaburgaz Mah. 3038. Sokak No: 9 3456 Esenyurt / İstanbul Ambalaj Bölümü Selahattin Eyyubi Mah. 1623 Sk. No:1 Esenyurt / İstanbul Phone:0212 698 9820 e-mail:info@ftkambalaj.com.tr
© 2020 FTK Etiket & Ambalaj